Ochrana osobních údajů

Proč potřebujeme vaše osobní údaje při objednání zboží?

Veškeré osobní informace používáme pouze pro naši potřebu, např. pro:

  • doručení objednaného zboží (adresa, jméno a kontaktní údaje zákazníka),
  • komunikaci s naším zákaznickým servisem (stav objednávky, doklady apod...)

Kdo je správcem eshopu Skleník-expert.cz

Správcem internetového obchodu Skleník-expert.cz je firma Bc.Martin Vlasák, DiS. (externí odkaz na ARES), který je registrovaný správce osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů (Reg. číslo subjektu: 00039537, datum registrace: 23.3.2011). Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů.

Veškeré údaje získané od zákazníků užíváme výhradně pro vnitřní potřebu. Výjimku představují externí dopravci a dodavatelé zboží - společnost Lanit Plast s.r.o. (zboží značky Lanitplast) a Limes Litomyšl s.r.o. (skleníky Limes), kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro bezproblémové doručení zboží.

Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládáme s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.

Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití

Veškeré osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití.

Správcem internetového obchodu – Martin Vlasák je ve smyslu § 5 odst. 5 zák. o ochraně osobních údajů oprávněn za účelem nabízení obchodu a služeb subjektu údajů jako správce jeho osobních údajů získaných v souvislosti se svojí činností použít jeho jméno, příjmení a adresu. Tyto osobní údaje je možno na písemnou žádost zákazníka vymazat z databáze. Správce osobních údajů poté nesmí dále uvedené údaje zpracovávat.

Stanete-li se zákazníkem internetového obchodu Skleník-expert.cz, dáváte již při registraci souhlas s tím, že údaje o vás a vašich nákupech budou shromažďovány a používány. S těmito údaji je zacházeno výhradně dle zákonem stanovených postupů, jak je uvedeno výše.