Kliknutím na Souhlasím se vším budou uloženy cookies funkční, výkonnostní, analytické i marketingové - dokážeme vám tak umožnit pohodlné používání webu, měřit funkčnost našeho webu i vás cílit reklamou. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na tlačítko "Podrobné nastavení"

střešní lepenka KARIBU šedivá

Hustě pískovaná živičná lepenka 333 g/m2, šedá barva, pouze jako dárek u vybraných setových modelů domků.

prodej skončil
Cena
2 609 Kč
Důležité vědět předem:
  • není možná platba kartou u řidiče
  • možnost dodání pouze po ČR

Praktická, osvědčená, hustě pískovaná živičná lepenka vhodná pro střechy zahradních domků, garáže nebo zahradní přístřešky. Kvalitní střešní lepenka je díky písku z vnější strany schopná odolat velkému teplu, aniž by se sama zahřála. Díky tomu je odolná a rozměrově stabilní. Pás je 1 m široký. Pás pouze stačí na střeše odmotat, odříznout přesnou délku, položit a na vybraných místech pás přitlouct hřebíky. Protože pás je široký 100 cm, je nutné na střeše přeložit několik pásů přes sebe. Zbytek zajistí slunce. Při zahřátí dojde ke změknutí pásu a dva sousední pásy se na překladu přitaví k sobě (stejně jako u asfaltových šindelů) a současně se přilepí i ke střeše. Asfaltový pás pokládejte vždy kolmo ke spádu střechy.

Tento produkt je dodáván v přesném množství pro každý konkrétní domek pouze jako dárek u vybraných akčních setových modelů.

Krátký popis:

  • hmotnost 333 g/m2
  • terragrau RAL 0604005 barva
  • pískovaný vnější povrch
  • baleno v rolích  výšky 100 cm
Kód produktu: SE2135
Kategorie:Příslušenství
Žádné soubory ke stažení
NASTAVENí COOKIES

KROFTAS Czech s.r.o., Waltrova 1216/31, Plzeň, 318 00, ČESKÁ REPUBLIKA, email info@sklenik-expert.cz

KROFTAS CZECH s.r.o.