Proč poskytuje LanitPlast s.r.o. prodlouženou záruku 10 let

Desetiletou záruku na polykarbonátové desky, které vyplňují naše skleníky, nenabízíme našim zákazníkům jen jako reklamní trik, ale protože kvalitu polykarbonátu opravdu máme potvrzenu.
 
Firma Lanit Plast nakupuje materiál od tradičních britských výrobců polykarbonátu již od roku 1999. Tento polykarbonát si dále sama nechává testovat českými státem akreditovanými zkušebnami.

Z těchto desek pak přímo ve firmě Lanit Plast vyrobí kompletní prosklení ke konkrétnímu druhu skleníku. 
Kartony s tímto zbožím obsahuje mimo desek i český návod a u prémiových typů skleníku také doplňkový spojovací materiál.

Úplně každá krabice s prosklením také obsahuje tzv. "Pečeť jistoty" (znáte z našich stránek), která je potvrzením, že prosklení bylo vyrobeno firmou LanitPlast, s.r.o. a také že se lze spolehnout na desetiletou smluvní záruku na nerozbitnost polykarbonátu
krupobitím.

Každý karton je pak také označen potiskem společnosti LanitPlast s.r.o.

Oproti jiným skleníkům je toto velkou výhodou. Kvalitní polykarbonát totiž po několika měsících "provozu" nepopraská, ani nezežloutne či nezkřehne.

Rozdíly kvality polykarbonátu si můžete prohlédnout na videích na našem Youtube kanále.

Věříme, že vás tyto záruky přesvědčí, že se opravdu vyplatí upřednostnit kvalitu před lacinými skleníky pochybného výrobce.

Skladování polykarbonátu Odborné řezání polykarbonátových desek

Kvalitní balení desek Označené kartony