Připravte se s námi na jaro

Zdá se, že konečně se jaro vloudilo i do našich končin a to znamená jediné – vzhůru na zahrady i zahrádky!
Po zimě je na nich zapotřebí toho tolik udělat, především vše připravit na pohodové pěstování.
  
Připravili jsme pro vás mnoho nového, co by mohlo být důležité a pomoci vám s prací na zahradě.

Kalendář prací ve skleníku

Zřejmě nejdůležitější pro vás bude kalendář prací ve skleníku, který mapuje všechny činnosti, jenž je potřeba v průběhu celého roku provádět ve skleníku, aby na jaře bylo vše připraveno včas a rostlinám v něm se dařilo co nejlépe.

Zahradní obrubníky

Důležitou novinkou jsou zahradní obrubníky, které snadno a rychle dodají vašim záhonům přesný tvar, oddělí zahradní cestičky od travní plochy a díky jejich odolnosti jim neublíží sluneční záření, ani běžná zahradní sekačka.  Mimo ně nabízíme i zavlažovací obrubníky, jejichž výhodou je to, že z nich lze vytvořit propracovaný zavlažovací systém. Pro rozšiřování a úpravu takovéhoto systému je k dispozici i bohaté příslušenství
Majitelé skleníků jistě využijí i zavlažovací set pro skleníky, kterým si zjednodušíte zalévání rostlin v parných dnech.

Skleníky za akční ceny

U skleníků New Mulitiline Mythos, Uranus a Expert Line můžete využít dopravu po celé ČR zdarma

Řada New Multiline Mythos je navíc v cenové akci a můžete tak mimo dopravného ušetřit až 12% z původní ceny skleníku. Tento typ skleníků doporučujeme pořídit si předevím tam, kde jsou výkyvy počasí na denním pořádku. Jejich polykarbonátové prosklení je totiž zasunuto přímo v konstrukci a tím je zvýšená odolnost skleníku proti poryvům větru. 

Skleníky řady Uranus můžete objednat ve dvou barevných provedeních konstrukce – s klasickou stříbrnou barvou eloxovaného hliníku nebo se zelenou barvou, která je nanesena na konstrukci práškováním. Mimo cenové akce je ke všem modelům skleníků Uranus jako dárek i základna zdarma

Expert Line jsou skleníky u nichž je důležitý především poměr cena/výkon. Jsou to skleníky určené pro hobby použití a nenáročné pěstitele, kterým však přinesou mnoho užitku. 

Nezapomeňte se také správně postarat o své zahradní nářadí, určitě nepochybíte, když si pro něj pořídíte zahradní domek poskytující ochranu nejen před nepříznivým počasí, ale i před nenechavýma rukama zlodějů. 

Rostlina