Novinky pro nadcházející sezónu

Přestože počasí tomu ani zdaleka nenasvědčuje, jaro se nezadržitelně blíží. Mnozí z vás už se připravují na sezónu, jiní se ještě stále rozhodují, zda si letos už opravdu pořídí skleník nebo něco jiného, co jim pomůže při práci na zahradě.

Skleníky Helena

Než však učiníte definitivní rozhodnutí, prohlédněte si naše novinky - skleníky Helena. Jejich předností je mnohostranné využití - nemusí totiž sloužit jen jako běžný skleník, ale můžete je využít jako zastřešení vaší terasy, jako prosklenou verandu nebo jako jednoduchou zimní zahradu. Pro tyto účely jsou vchodové dveře vybaveny masivním zámkem na klíč, takže se nemusíte bát žádných nenechavců.

Zahradní obrubníky

Další jistě zajímavou novinkou v našem sortimentu jsou zahradní obrubníky. Mile vás u nich překvapí jejich variabilita a především neskutečně jednoduchá "vestavba" do zahrady nebo skleníku.  A je úplně jedno, jestli máte záhony s květinami či zeleninou rovné nebo různě tvarované - tyto obrubníky na zahradu dokáží jednoduše kopírovat každou linii. Navíc pro pány kutily/zahrádkáře bude jejich montáž velkou zábavou, protože je to vlastně stavebnice pro dospělé. 

Co však jistě nadchne úplně všechny, ať už máte skleník nebo ne, jsou zavlažovací obrubníky. Nejen, že s nimi oddělíte záhony od trávníku, ale můžete jimi nechat zalévat celou zahradu aniž byste museli hnout prstem. A ani k jejich instalaci nepotřebujete drahou odbornou firmu. Vše zvládnete sami. Pokud si něčím nebudete jistí, můžete se podívat na video (viz níže) o montáži těchto obrubníků. 

Ilustrativní fotografie zahradního obrubníku a skleníku Helena

Zahradní obrubníkySkleník Helena

Podívejte se na instruktážní videa k zahradním obrubníkům