Naše podzimní inovace

Zkušení zahrádkáři a pěstitelé vědí, že ke stavbě skleníku je vhodnější podzim. Půda v tuto roční dobu není zmrzlá nebo rozblácená od tajícího sněhu a samotná stavba tak probíhá rychleji a snadněji.

Právě proto inovujeme sortiment a výběr nabízených skleníků a dovolujeme si vám představit novinky pro letošní podzim a následující pěstitelskou sezónu 2013/2014.

Novinky na trhu - skleníky Plugin a Clips

První novinkou je řada skleníků Plugin. Nahrazují tak řadu Expert Line, která se již doprodává. Při zachování kvality zpracování se nám podařilo vyhovět požadavkům na větší rozměry a právě řada Plugin je o 10 cm širší než populární Expert Line. Záruka na polykarbonátové výplně v délce 10-ti let je i těchto modelů samozřejmostí stejně jako kompletace v ČR.

Dalším nováčkem v našich řadách jsou skleníky Clips, vyznačujících se polykarbonátem od britského výrobce se zárukou 10 let a velmi příznivou cenou. Řada je určena pro český trh a je zcela kompletována v České republice.
Skleníky Clips jsou určeny pro pěstitele – nováčky, kteří zatím nechtějí pěstovat plodiny a rostliny náročné na pěstovací podmínky.

Věříme, že vás naše novinky potěší a bude se vám v nich dařit pěstovat vše, co máte rádi.

Plugin