Doprava LANIT PLAST Exlusive

Nechcete čekat na externího přepravce?

Zvolte si v nákupním košíku variantu dopravy LANIT PLAST Exklusive, u které si domluvíte konkrétní čas a termín doručení.

  • LANIT PLAST Exlusive doručení od 9,00 do 14,00 hodin - 999 Kč
  • LANTI PLAST Exlusive doručení od 14,00 do 18,00 hodin - 1 299 Kč


A jak to funguje?

Po zvolení dopravy LANIT PLAST Exlusive, vás druhý pracovní den po přijetí objednávky bude kontaktovat náš operátor a dohodne s vámi den a přesný čas dodání plus/minus 10 minut. Přesně jednu hodinu před dohodnutým časem dodání vás bude kontaktovat náš řidič, který čas ještě potvrdí s ohledem na aktuální dopravní situaci (nenadálá dopravní nehoda, kalamita apod.).

Při volbě tohoto způsobu dodání se můžete spolehnout na naší přesnost - zásilku vám dodáváme přímo naším vozidlem, které je pod naší plnou časovou kontrolou.


Výhody dopravy LANIT PLAST Exlusive

  • minimalizujete své časové ztráty vzniklé celodenním čekáním na příjezd vozidla některé z běžných transportních firem, kde platí univerzální přesně nedefinované časové rozmezí dodání, většinou někdy mezi 9 - 18 hod 
  • náš řidič se vám telefonicky ohlásí hned po odjezdu z centrály
  • náš řidič se vám telefonicky ohlásí hodinu před příjezdem k vám, případně v okamžiku vzniku nějakého neočekávaného dopravního problému, který by mohl mít sebemenší vliv na čas příjezdu
  • zajištěna asistence řidiče při vykládce a uložení zboží

 

Doprava LANTI PLAST Exlusiv se nevztahuje na skleněné skleníky Limes.

 

450xNx648eacf72660edde9495e2532e4048e1.jpg.pagespeed.ic.CK1n6RJdDK.jpg