Cena vs. kvalita

Připlatit za kvalitu nebo dát přednost úspoře financí? Tuto otázku jistě řeší mnoho z nás, někteří častěji, než by jim bylo milé. U některého druhu zboží mohou být všechna "pro" úsporu peněz, u jiného je však lepší zapřemýšlet a zainvestovat do kvality. 

Jedním z tohoto druhu zboží jsou právě skleníky. Dobrý skleník, pokud se o něj budete správně starat a pečovat, by vám měl vydržet alespoň 15 – 20 let. Nikdo z nás přece nechce kupovat nový skleník každých 5 let. 

Nyní si položme otázku, jak poznat kvalitní polykarbonátový skleník? Důležitým ukazatelem kvality je např. prodloužená záruka na polykarbonátové výplně a certifikace těchto výplní. O tom, jak poznat nekvalitní polykarbonát jsme již psali – celý článek si můžete přečíst v naší poradně.

Všechny naše skleníky jsou vybaveny těmito dokumenty a prohlédnout si je můžete v každém detailu produktu, kde jsou také ke stažení. 

Při výběru skleníku je proto dobré si ověřit, zda tyto základní parametry prodejce nabízí, abyste tak předešli případným problémům. 

Nedělejte tedy rozhodnutí, kterými sice z krátkodobého hlediska ušetříte, nicméně z delšího pohledu se vám mohou nepříjemně prodražit.

Atestovaný polykarbonát