Kliknutím na Souhlasím se vším budou uloženy cookies funkční, výkonnostní, analytické i marketingové - dokážeme vám tak umožnit pohodlné používání webu, měřit funkčnost našeho webu i vás cílit reklamou. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na tlačítko "Podrobné nastavení"

O nás

o nás

Co nás charakterizuje, proč nakupovat u nás?

  • Eshop Skleník-expert.cz vznikl v březnu 2011 a během svého působení na českém trhu obsloužil několik tisíc spokojených zákazníků.
  • Mnoho let jsme zastupovali výhradně značku Lanitplast (jsme autorizovaný eshop) a stali jsme se jejím prakticky největším prodejcem. Nákup u nás byl nákup prakticky přímo od výrobce / distributora, ale za internetové ceny, s kvalitním zákaznickým servisem a rychlou dostupností.
  • V roce 2018 náš provoz eshopu převzala firma KROFTAS Czech s.r.o. sdružující odborníky v oboru hobby zahrada a specialisty IT technologií a dochází k výraznému rozvoji.
  • Firma KROFTAS Czech s.r.o. postupně na náš eshop doplní řadu produktů ze své stávajícící nabídky a my tak budeme moci našim zákazníkům nabídnout výrazně širší sortiment zboží než dosud. Navíc z vlastních skladů, z vlastních dovozů a od nových dodavatelů.
  • Bojíte se nakupovat na internetu? U nás nemusíte, za námi stojí firmy LANIT PLAST, s.r.o., (zboží značky Lanitplast), IČO: 25774930, založeno 1999 a KROFTAS Czech s.r.o., IČO 03573150, založeno 2014.

Díky dlouhé praxi v hobby e-commerce vybíráme pro naše zákazníky pouze ty produkty, které budou své nové majitele těšit a ne stresovat ...

Za společnost KROFTAS Czech s.r.o.
Tomáš Hříbal
jednatel společnosti

NASTAVENí COOKIES

KROFTAS Czech s.r.o., Waltrova 1216/31, Plzeň, 318 00, ČESKÁ REPUBLIKA, email info@sklenik-expert.cz

KROFTAS CZECH s.r.o.